BDAR
Close

NBFC‘ui įteiktas judriausios valstybės institucijos apdovanojimas

Data

2021 11 08

Įvertinimas
0
image_2021-11-08_115526.png

Penktadienį Aplinkos ministerija, Europos judumo savaitės koordinatorė Lietuvoje, pasveikino akcijos aktyviausius dalyvius. Judriausios valstybės institucijos apdovanojimas atiteko Nacionaliniam bendrųjų funkcijų centrui (NBFC).

NBFC išsiskyrė aktyviu darbuotojų įtraukimu į organizuojamus renginius. Pavyzdžiui, į paskaitą apie darnų judumą su šios srities ekspertu dr. Jonu Damidavičiumi susirinko virš 200 kolegų. Centro darbuotojai taip pat aktyviai įsitraukė į darnaus judumo iniciatyvas – patys susiorganizavo ir dalyvavo treniruotėje su šokio elementais ir pietietiška muzika.

NBFC direktorė, atsiimdama apdovanojimą, pasakojo, kad pasibaigus darnaus judumo savaitės renginiams darnus judumas ir toliau bus puoselėjamas. „Artimiausiu metu darbuotojams planuojame pristatyti vaikščiojimo pėsčiomis iššūkį, kurio metų 450 darbuotojų turinti organizacija bus suskirstyta į komandas ir visi norintys mėnesį laiko galės varžytis, kas nueis daugiausia žingsnių“, – ateities planais dalinasi V. Kulvinskienė. 

Tuo tarpu judriausios savivaldybės vardą šiemet pelnė Alytus. Judriausia mokymo įstaiga pripažinta Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazija. Judriausia ikimokyklinio ugdymo įstaiga išrinktas Gargždų lopšelis-darželis „Gintarėlis“. Judriausia įmone tapo  „Saugaus darbo garantas“.

Nugalėtojams atiteko aplinkos ministro Simono Gentvilo padėkos ir Valstybinių miškų urėdijos dovanoti ąžuoliukai.

***

Jau dvidešimt metų kasmet vykstanti Europos judumo savaitė kreipia dėmesį į elgsenos pokyčius, skatinančius darniai keliauti, naudotis viešuoju transportu ir kitomis ekologiškomis, pažangiomis, aplinkai draugiškomis keliavimo alternatyvomis. 2021 m. tema „Saugus ir sveikas darniai judėdamas“ telkė dėmesį į darnaus judumo ryšį su geresne psichologine ir fizine sveikata.