BDAR
Close

NBFC darbuotojai Pyragų dienos proga dalinosi gerumu

Data

2021 11 05

Įvertinimas
0
image_2021-11-05_162456.png

Šių metų lapkričio 5 dieną NBFC darbuotojai organizavo Pyragų dieną, kurios metu buvo skatinama prisidėti prie labdaringų projektų aukojant pinigus vargstantiems.

„Pyragų diena mus suvienija ne tik gaminti ir pasidalinti gardžiais pyragais su kolegomis, bet ir skatina ištiesti pagalbos ranką patiems mažiausiems, kuriems skauda, kurie kenčia, kurie negali turėti pilnavertiškos vaikystės“ – renginio metu kalbėjo NBFC direktorė Valė Kulvinskienė, skatindama darbuotojus aukoti sergančių vaikų paramos projektui „Išsipildymo akcija“. 

Šiais metais NBFC darbuotojų gerumo dėka vien iki lapkričio 5 dienos buvo surinkta beveik 600 EUR.

Pyragų diena kasmet įtraukia daugybę gerumui ir kito nelaimei neabejingų žmonių ir įstaigų. Praėjusiais metais per „Išsipildymo akcijos“ globojamą Pyragų dieną žmonės ir įstaigos surinko per 30 tūkst. eurų! Už suaukotas lėšas vaikai gavo jiems taip reikalingą gydymą, vaistus, reabilitacijas, medicininę įrangą ir t.t.

---
Pyragų diena tradiciškai skatina dalintis bei kuria bendruomeniškumo jausmą. Šią dieną visi geros valios žmonės raginami iškepti pyragą ir jo gabalėlius už sutartą kainą parduoti bendradarbiams, kolegoms ar net kaimynams, o surinktas lėšas paaukoti likimo nuskriaustiems žmonėms. NBFC šioje akcijoje dalyvauja jau antrą kartą.