BDAR
Close

NBFC „Mokymų akademijai" – metai

Data

2023 09 29

Įvertinimas
0
mokymai.jpg

Prieš metus šią savaitę Nacionaliniame bendrųjų funkcijų centre (NBFC) startavo „Mokymų akademija“ – interaktyvi platforma, skirta darbuotojų mokymams ir tobulėjimui. Nuo privalomų įvadinių kursų ir profesinių mokymų iki emocinio tobulėjimo paskaitų – NBFC darbuotojai prie skirtingų paskaitų ir kursų iš viso jungėsi jau 16300 kartų.

Per pirmuosius veiklos metus NBFC „Mokymų akademijoje“ buvo aktyvinti 57 mokymai. 39 iš jų yra vidiniai, 18 – išoriniai, kuriuos vedė kviestiniai lektoriai-svečiai. Bent vieną sykį visi šie „Mokymų akademijos“ mokymai darbuotojų buvo išklausyti 6512 kartus, o kiekvienas NBFC darbuotojas per metus prie platformos jungėsi beveik po 3 kartus kas mėnesį. Iš viso mokymams darbuotojai skyrė 10120 valandų. 

„Mūsų darbuotojai dirba visoje Lietuvoje ir, nemaža dalimi, nuotoliniu būdu. Todėl nuotoliniai mokymai, kurie visiems suteikia vienodą prieigą prie svarbiausios informacijos, yra svarbūs visai organizacijai. O tai, kad „Mokymų akademija“ aktyviai lankoma, rodo, kad jos tikrai reikėjo ir pačiai komandai. Labai džiugina, kad turime galimybę pasiūlyti ne tik įvadinius, profesinius mokymus, bet kviečiame atkreipti dėmesį ir į mūsų visų emocinę sveikatą bei psichologinę gerovę. 2023 m. NBFC darbuotojams siūlomi išoriniai mokymai šiomis temomis. Temų įvairovę stengsimės išlaikyti ir antrais „Mokymų akademijos“ veiklos metais“, – sako Valė Kulvinskienė, NBFC direktorė.

Profesinius mokymus, skirtus Personalo administravimo ir Finansinės apskaitos departamentų darbuotojams, per pirmus veiklos metus iš viso pabaigė 1243 darbuotojų. Naujiems darbuotojams skirtus įvadinius mokymus, kuriuos sudaro 14 skirtingų temų, darbuotojai per metus bent po kartą išklausė 1158 kartus. Į pirmus tokius mokymus, NBFC kvietė ne tik naujus darbuotojus, bet ir senbuvius.

Po visų organizuojamų paskaitų ar mokymų darbuotojai kviečiami pasidalinti komentarais ir grįžtamuoju ryšiu, kuris labai padeda auginti ir gerinti visą NBFC „Mokymų akademiją“.