Karjeros galimybės

Mes tikime, kad kiekvienas darbuotojas gali turėti reikšmingos įtakos įgyvendinant pačius svarbiausius NBFC tikslus. Todėl čia visada bus vertinamos ne tik Tavo žinios, gebėjimai, bet ir iniciatyva bei noras kartu auginti mūsų organizaciją ir prisidėti prie pokyčių viešajame sektoriuje.

Vidinių ekspertų komanda

NBFC suteikia puikias galimybes tobulėti kiekvienam darbuotojui. Mes siekiame auginti skirtingų sričių ekspertus, juos buriame į vieną komandą, skatiname dalytis savo žiniomis, mokome ir mokomės vieni iš kitų. Todėl čia turėsi visas galimybes ne tik tobulėti, bet ir pelnyti savo srities eksperto vardą.

Auganti įstaiga

Vykdome plėtrą, nuosekliai pagal planą konsoliduojamos likusių viešojo sektoriaus įstaigų finansinės apskaitos ir personalo administravimo funkcijos. Mes augame, o kartu auga ir profesionalių darbuotojų poreikis bei karjeros galimybės. Todėl šiandien – pats tinkamiausias metas užsiimti tvirtą savo karjeros starto poziciją NBFC.

Prisidėti prie pokyčio

Esame vieni pirmųjų, prisidedančių prie reikšmingo viešojo sektoriaus pokyčio valstybėje. Su metais jo rezultatai tampa vis akivaizdesni. Kiekvienas šiandien drauge su NBFC komanda nueitas žingsnis, kiekvienas palengvintas finansinės apskaitos ar personalo administravimo procesas vieną dieną taps reikšmingu pokyčiu, kurio dalimi gali tapti ir Tu. Tai pats geriausias laikas imtis svarbaus vaidmens besikeičiančiame viešajame sektoriuje.

Atnaujinimo data: 2023-12-05