2022-08-03

Susitikime su Muitinės departamento atstovais aptartos efektyvesnės personalo administravimo procedūros

2022 m. rugpjūčio 3 d., Vilnius. Nacionalinio bendrųjų funkcijų centro (toliau – NBFC) direktorė Valė Kulvinskienė vakar lankėsi Muitinės departamente prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos (toliau – Muitinės departamentas), kur susitiko su šios institucijos generalinio direktoriaus pavaduotoja Žaneta Rudaitiene.

Pasitarime taip pat dalyvavo NBFC Personalo administravimo departamento direktorė Justina Paškevičiūtė, 1-osios personalo administravimo grupės vadovė Gintarė Mikolatienė bei Muitinės departamento Personalo skyriaus patarėja Asta Sadaunykienė.

Susitikimo metu aptarti personalo administravimo klausimai, Muitinės departamentui pradėjus  dirbti su nauja dokumentų valdymo sistema DBSIS – diskutuoti probleminiai personalo dokumentų valdymo, dokumentų pateikimo, administravimo procesų klausimai.

„Džiaugiamės, kad tokie susitikimai su mūsų partneriais padeda ieškoti sprendimų, kaip efektyviau vykdyti personalo administravimo ir kitus procesus. Kartu randame techninius ir administracinius sprendimus, siekiant greičiau vykdyti įvairias su personalo administravimu susijusias procedūras, dokumentų paruošimą ir tvirtinimą“, - sako NBFC direktorė Valė Kulvinskienė. 

NBFC vykdo bendrąsias Muitinės departamento funkcijas – rūpinasi buhalterine apskaita, finansais bei personalo administravimo klausimais. Šiuo metu NBFC personalo administravimo paslaugas teikia daugiau nei 1500 Muitinės departamento ir jam pavaldžių įstaigų darbuotojų.

NBFC primena, kad, siekiant užtikrinti dialogą ir efektyvesnį bendradarbiavimą su įstaigomis, kurioms centralizuotai teikiamos buhalterinės apskaitos ir personalo administravimo paslaugos, NBFC birželio pradžioje įsteigta Patariamoji taryba. Tarybai keliamas uždavinys teikti rekomendacijas ir siūlymus dėl buhalterinės apskaitos ir personalo administravimo procesų tobulinimo ir paslaugų kokybės gerinimo.

Patariamoji taryba atstovauja beveik 250 viešojo sektoriaus įstaigų ir daugiau kaip 32 tūkstančius darbuotojų jose.