2021-05-20

Su nacionaliniais ir regioniniais parkais bei rezervatais aptartos bendradarbiavimo aktualijos

Š. m. gegužės 20 dieną įvyko susitikimas su Valstybinei saugomų teritorijų tarnybai pavaldžiomis įstaigomis ir NBFC. Susitikimo metu buvo diskutuojama apie glaudesnio tarpusavio bendradarbiavimo galimybės, aptarti kylantys klausimai ir aktualijos teikiant buhalterinės apskaitos ir personalo administravimo paslaugas.

„Esu įsitikinusi, kad nuolatinis bendravimas ir komunikacija  su mūsų aptarnaujamomis įstaigomis – tai raktas į efektyvesnį bendradarbiavimą ir kokybiškesnes NBFC paslaugas“, - virtualaus susitikimo dalyviams kalbėjo NBFC direktorė Valė Kulvinskienė.

Susitikimo metu buvo apžvelgti svarbiausi klausimai kylantys bendradarbiaujant, tarp jų galimybė, atsisakyti dalies personalo įsakymų, paspartinti sąskaitų apmokėjimą ir pan.  

Iš aptarnaujamų įstaigų taip pat buvo sulaukta padėkų už vieningos darbo laiko apskaitos praktikos diegimą, kuri padeda efektyvinti tiek personalo administravimo, tiek buhalterinės apskaitos procesus.  

Siekiant glaudesnio bendradarbiavimo ir paslaugų kokybės gerinimo susirinkimo metu aptartos galimybės su įstaigoms organizuoti individualias konsultacijas, pasitarimus ir mokymus.

Susitikime iš viso dalyvavo daugiau kaip 30 įstaigų atstovų iš Anykščių, Aukštadvario, Aukštaitijos ir Labanoro, Biržų, Dieveniškių, Dubysos, Dzūkijos ir Čepkelių, Kamanų, Kauno marių, Kuršių nerijos, Kurtuvėnų, Metelių, Nemuno deltos, Nemuno kilpų, Neries, Pagramančio, Pajūrio, Panemunių, Rambyno, Salantų, Sartų ir Gražutės, Sirvėtos, Varnių, Veisiejų, Ventos,  Viešvilės,  Vištyčio,  Žagarės,  Žemaitijos,  Žuvinto parkų ir rezervatų bei Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos.

Šiuo metu NBFC aptarnauja 240 įstaigų ir 32 000 darbuotojų jose. Iš viso NBFC dirba kiek daugiau kaip 430 darbuotojų.