2021-07-22

NBFC tarp trečdalio sėkmingiausiai besiskiepijančių darboviečių Lietuvoje

Statistikos departamentas skelbia naujausią informaciją apie progresą skiepijantis nuo covid didžiausiose šalies įstaigose ir įmonėse. Galime atsargiai pasidžiaugti, kad mūsų darbuotojų sąmoningumo dėka esame tarp trečdalio sėkmingiausiai besiskiepijančių darboviečių Lietuvoje.

NBFC darbuotojų imunizacija – iki 79 proc. 

Tai reiškia, kad 8 iš 10 NBFC darbuotojų jau yra pasiskiepiję arba įgijo imunitetą persriegę covid-19 virusu. 

NBFC darbuotojų imunizacijos procentilis – iki 64 proc. 

Procentilis parodo, kokia yra įstaigos vieta imunizacijos atžvilgiu kitų darboviečių kontekste. Kalbant paprastai, 100-asis procentilis reiškia, kad institucija yra tarp vieno procento labiausiai imunizuotų darboviečių. 50-tas procentilis reiškia, kad darbovietė yra per patį vidurį tarp visų darboviečių.

Nors galime atsargiai pasidžiaugti, kad esame tarp trečdalio sėkmingiausiai besiskiepijančių darboviečių. Visgi kol kas kiek daugiau kaip 90 darbuotojų yra nepasiskiepiję. 

Dar neseniai naujų COVID-19 atvejų skaičiaus augimas Lietuvoje buvo sulėtėjęs, tačiau situacija keičiasi ir jau kurį laiką matomas šio skaičiaus didėjimas. Taip pat stebima tendencija, kad skiepijimasis tampa vangesnis ir tai kelia nerimą dėl galimai kilsiančios naujos pandemijos bangos.

Prašome būti atsakingais. Raskime laiko skiepui, kuris gali išgelbėti mūsų pačių, mums brangiausių žmonių gyvybes bei apsaugoti nuo viruso komplikacijų.

Taip pat informuojame, kad yra galimybę pasikviesti skiepijimo komandą į darbovietę, todėl visus , kurie dar nepasiskiepijo ir norėtų tai padaryti darbo vietoje, prašome informuoti.