BDAR
Close

NBFC kviečia prisidėti prie strateginio valstybės projekto personalo administravimo ir buhalterinės apskaitos specialistus

Data

2018 05 28

Įvertinimas
0
Darbas_photo.jpg

Nacionalinis bendrųjų funkcijų centras (NBFC), apjungsiantis LR Vyriausybės įstaigų buhalterinę apskaitą bei personalo administravimą, šiuo metu ieško 50 specialistų ir vidurinės grandies vadovų.

NBFC vadovas Antanas Matusa sako, kad šiuo metu formuojama nauja NBFC komanda, kurioje dirbs ne tik didžioji dalis specialistų iš 142 įstaigų,  kurių funkcijos perkeliamos į NBFC, bet ir nauji darbuotojai.

„Nemažai darbuotojų sutinka pereiti ir mato prasmę veiklos tęstinumo, tačiau, matyt, neišvengiamai, kaip ir kiekvienas didelis pokytis, susijęs su tuo, kad kai kurie žmonės atsiduria kryžkelėje ir priima tam tikrus sprendimus. Matyt, bus dalis žmonių, kurie priims sprendimus, jog jie norėtų kitokios veiklos, galbūt ateina laikas išeiti į užtarnautą poilsį“, – teigė p. Matusa.

Anot jo, kai kurie žmonės nenori pereiti į centrą, nes praranda valstybės tarnautojo statusą. Dėl to šiuo metu NBFC ieško naujų darbuotojų rinkoje.

„Kadangi NBFC nuo liepos pradžios aptarnaus 142 įstaigas ir institucijas personalo administravimo ir buhalterinės apskaitos srityse, mes laukiame kiekvieno, kuris yra pasiryžęs prisidėti prie strateginio valstybės projekto ir nori pokyčių ne tik asmeninėje karjeroje, bet ir valstybėje“, – teigė NBFC vadovas.

Dauguma iš maždaug 50 ieškomų darbuotojų bus buhalterijos arba personalo administravimo specialistai, taip pat vidurinės grandies vadovai.

Nacionalinis bendrųjų funkcijų centras liepos 3 dieną apjungs 142-ų valstybinių įstaigų buhalterinę apskaitą bei personalo administravimą. Centre tuo metu turėtų dirbti 380 darbuotojų, iš jų 350 atliks techninius darbus – 70 mažiau, nei 2017 m. visose apjungiamose įstaigose.

2020 metų pradžioje centras turėtų apjungti maždaug 600 biudžetinių įstaigų buhalterinę apskaitą ir personalo administravimą, jame turėtų dirbti 700–1100 darbuotojų vietoj 2.800 2017 metais.

Finansų ministerija skaičiuoja, kad centras leis valstybei sutaupyti 40 mln. Eur. Ateityje numatoma centralizuoti daugiau bendrųjų funkcijų, įtraukiant turto ir dokumentų valdymą bei viešuosius pirkimus.

Personalo administravimo ir buhalterinės apskaitos specialistai savo gyvenimo aprašymus kviečiami siųsti [email protected]

Norintys dalyvauti atrankoje į personalo administravimo grupės patarėjus,su  konkurso aprašymais gali susipažinti ČIA.

Šaltinis: BNS, NBFC