2021-10-28

NBFC karjeros mugėje pristatė praktikos ir įsidarbinimo galimybes

Šių metų spalio 27 dieną NBFC komanda dalyvavo Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto karjeros dienose „Smart Start 2021“. Renginio metu studentams buvo pristatytos praktikos ir darbo galimybės didžiausiame viešojo sektoriaus paslaugų centre, pasidalinta įžvalgomis apie sėkmingą karjeros pradžią. 

 „Finansinės pakraipos studijas pasirinkę jauni žmonės turėtų drąsiau rinktis karjeros kelią viešajame sektoriuje“, - renginio metu studentams kalbėjo NBFC direktorė Valė Kulvinskienė.  Anot NBFC vadovės, specialistai, įgiję viešojo sektoriaus buhalterinės apskaitos patirties, tampa itin paklausūs darbo rinkoje.

„Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad viešojo sektoriaus buhalterinė apskaita, lyginant su verslo apskaita, yra sudėtingesnė. Tačiau įgytos žinios ir įgūdžiai yra labai vertinami ir pritaikomi ir privačiame sektoriuje“, - gausiai susirinkusiems studentams pasakojo NBFC vadovė.

Galimybė įsidarbinti studijų metu ir dėmesys žinių gilinimui
NBFC direktorė akcentavo, kad darbščiausiems studentams jau po keletos praktikos mėnesių sudaromos galimybės įsidarbinti derinant darbą su mėgstamomis studijoms, tačiau svarbiausia – įgauti tikros profesinės patirties taip reikalingos darbo rinkoje.

Anot V. Kulvinskienės naujam specialistui, pradedančiam dirbti NBFC svarbu sklandžiai įsilieti į darbus ir gilinti profesines žinias. Pirmus tris mėnesius naujoką globoja kuratorius, sudaromos sąlygos dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose profesiniuose mokymuose.

„Maža to, turime ambicijų organizacijos viduje įkurti „Mokymų akademiją“, kurios vienas iš uždavinių bus paruošti žmones darbui įvairiose buhalterinės apskaitos srityse ir nuolat gilinti žinias“, - planais dalinosi V. Kulvinskienė.

Sąlygos dirbti nuotoliniu būdu
NBFC siekia būti šiuolaikišku ir patraukliu darbdaviu, todėl vienas pirmųjų viešajame sektoriuje sudarė galimybes ¾ darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu.

„Pasaulinė pandemija parodė, kad NBFC savo veiklą be trikdžių gali vykdyti darbuotojams dirbant nuotoliniu būdu. Juo labiau turime savo biurus ne tik Vilniuje, bet Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžy. Tikime kad studentams ar absolventams, kurie norės prisijungti – tai didelis privalumas“, -  kalbėjo NBFC vadovė.

---
NBFC Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto karjeros dienose „Smart Start“ dalyvauja jau nuo 2018 metų. Šiais metais karjeros galimybes studentams pristatinėjo NBFC vadovė Valė Kulvinskienė, BAD veiklos organizavimo ir metodologijos grupės vyriausioji specialistė Danguolė Andrijauskienė ir Vilniaus kolegijos absolventė bei NBFC vyresnioji buhalterė Viktorija Rusecka.