2023-09-13

Informacijos teikimas naujai NBFC centralizuotoms įstaigoms

Nacionalinis bendrųjų funkcijų centras (NBFC), teikiantis finansinės apskaitos ir personalo administravimo paslaugas daugiau nei 200 įstaigų Lietuvoje, nuo šių metų rugsėjo 1 d. perėmė 37 Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai pavaldžių įstaigų finansinės apskaitos tvarkymo funkcijas. Naujiems klientams pateikiame informaciją, kur kreiptis turint klausimų dėl centralizavimo, mokėjimų vykdymo, darbo užmokesčio apskaitos ir kitais klausimais. 

Dėl visų kylančių klausimų naujus klientus kviečiame kreiptis į NBFC Konsultacijų centrą Tel. 1805 arba +370 649 98 580 bei el. p. [email protected]. Konsultacijų centro kolegos suteiks visą reikalingą informaciją ar suorganizuos atsakymą rūpimu klausimus. Taip pat klientus kviečiame kreiptis ir Į NBFC kolegas, kurie nurodyti Kontaktų konsoliduotoms įstaigoms sąraše. Jį visada rasite NBFC interneto svetainėje,  skiltyje KONTAKTAI KONSOLIDUOTOMS ĮSTAIGOMS

Kilus bet kokiems klausimams ar neaiškumamas NBFC darbuotojai suteiks visą reikalingą informaciją ir padės užtikrinti kuo sklandensį funkcijų perėmimą ir numatytų funkcijų vykdymą.