2021-12-02

Darbus pradeda Veiklos organizavimo departamentas. Apims strateginės plėtros, IT ir turto valdymo sritis

Nacionaliniame bendrųjų funkcijų centre pradeda veikti Veiklos organizavimo departamentas.  Minimą departamentą sudarys 3 grupės. Tarp jų – Strateginės plėtros ir kokybės valdymo, Informacinių technologijų bei Turto valdymo ir saugos grupė.

Anot NBFC direktorės Valės Kulvinskienės, sparčiai augant NBFC aptarnaujamų įstaigų skaičiui ir artėjant tolimesniems plėtros etapams svarbu tobulinti NBFC organizacinę struktūrą, tačiau įgyvendinant pokyčius svarbiausi išlieka darbuotojai. 

„Kiekvienos organizacijos sėkmė pirmiausia priklauso nuo jos žmonių atsidavimo. Todėl dėkoju darbuotojams, kurie nepabūgo naujų iššūkių ir įsitraukė į naujo departamento darbus“, - kalbėjo NBFC direktorė Valė Kulvinskienė.

„Esu įsitikinęs, kad pokyčiai kiekvienai organizacijai sudaro sąlygas augti ir tobulėti. Mano, kaip šio departamento vadovo darbas, bus sklandus ir sistemingas pokyčių įgyvendinimas“, - pasakojo Veiklos organizavimo departamentui vadovausiantis Artūras Patapas.

Departamento grupių kuruojamos sritys
• Strateginės plėtros ir kokybės valdymo grupė: konsolidavimo proceso koordinavimas,  rizikų vertinimas, veiklos ir biudžeto planavimas ir kontrolė, viešieji pirkimai, kokybės valdymo sistema ir pan.
• Informacinių technologijų grupė: IT įrangos ir sistemų plėtojimas ir priežiūra.
• Turto valdymo ir saugos grupė: NBFC turto valdymas ir ūkio priežiūra, priešgaisrinės saugos klausimai, darbuotojų sauga darbe ir pan. 

---
NBFC yra LR Finansų ministerijai pavaldi įstaiga. Šiuo metu NBFC centralizuotai buhalterinės apskaitos ir personalo administravimo paslaugas teikia 240 viešojo sektoriaus įstaigų, kuriose dirba daugiau kaip 32 tūkst. darbuotojų.