BDAR
Close

NBFC vizija, misija, vertybės

Dirbame tvariai, patikimai ir kokybiškai, kad viešojo sektoriaus subjektai galėtų koncentruotis į savo tikslų siekimą ir tiesioginių funkcijų vykdymą.

Esame patikimas ir efektyviai dirbantis viešojo sektoriaus bendrųjų kompetencijų centras, teikiantis profesionalias ir visai Lietuvai vertę kuriančias paslaugas.

DĖMESYS ŽMOGUI. Tikime, kad žmonės yra pagrindinis ir svarbiausias variklis, užtikrinantis sėkmę ir aukštą teikiamų paslaugų kokybę. Dirbdami visada vadovaujamės etika ir taisyklėmis. Bendravimas įstaigos viduje ir su klientais pagrįstas savitarpio pasitikėjimu, draugiškumu, geranoriškumu.  

PROFESIONALUMAS. Esame savo srities profesionalai, nuolat gilinantys žinias ir keliantys kvalifikaciją. Žinome, kad nuo mūsų profesionalumo ir žinių priklauso mūsų veiklos rezultatai, todėl  profesinis tobulėjimas ir nuolatinis kvalifikacijos kėlimas yra kasdienio mūsų darbo dalis.  

PATIKIMUMAS. Jūsų tikslas yra ir mūsų tikslas. Keliame sau aukštus reikalavimus ir prisiimame atsakomybę už savo darbuotojus, paslaugas bei procesus.  

TOBULĖJIMAS. Žinome, kad nuolatinis tobulėjimas yra būtina sąlyga norint tapti tikrais srities lyderiais. Siekis nuolat tobulėti mūsų komandai leidžia taikyti efektyviausius darbo metodus, neatsilikti nuo naujovių ir savo klientams pasiūlyti inovatyvius sprendimus.  

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-03-23